Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Firmamız CRN Kimya, dinamik hayatın her safhasında yeri olan kimyanın ve endüstrisinin çevre ve insan etkileşimini maksimum uyumla sağlayabileceği bir anlayışı misyon edinerek, öncelikle boya ve endüstriyel sanayii üretim alanlarında yardımcı kimyasal olarak kullanılan tiner ve ürün gruplarının imalatıyla 2015 yılında ticari hayatını şekillendirmeye başlamıştır.

Tamamı Yerli Öz Sermaye

Tamamı yerli öz sermaye ile kurulan firmamız, Bursa / Kestel Org. San. Bölgesinde inşa edilen modern, 3.000 MT/Ay üretim kapasiteli tesisiyle bugün su şartlandırma, otomotiv,tekstil ve çeşitli endüstriyel yardımcı kimyasalları için üretim gerçekleştirmektedir.

Doğru Zamanda Doğru Müşteriye Doğru Ürünü Üretiyoruz

Her gün, daha iyi kimya yapmak için çalışıyoruz. Tecrübeli arge ekibimiz, dinamik kadromuz, müşteri odaklı satış danışmanlarımız ve iki üretim tesisimizle sizin için en doğru iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Bilgi ve deneyimini sahip olduğu global ham madde tedarikçi desteği ile birleştirip, 3D ticari anlayışını ilke edinen firmamız; doğru zamanda doğru ürünü doğru müşterisi ile buluşturmak ve bunu sürekli kılmak için planlamalarını yapmaktadır.

Lokal ve global alanda faaliyetlerini sürdüren müşterilerimizin beklentileri bizleri dinamik kılmakla birlikte ürünlerimizin çeşitliği ve hizmet edilen alanlardaki ürün verimliliğini artırmak üzere Ar–Ge merkezimizde sürekli yenileme çalışmaları yapılmaktadır.

Firmamızın kendi ‘Know How’ı ile üretip geliştirdiği ve tescilini yaptığı tüm ürünleri sahip olduğu GOTS (Global Organic Standards) ve ISO 9001, 1002, 14001 ve 45000 kalite belgeleri ile tescillenmiştir.