Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Firmamız CRN Kimya, dinamik hayatın her safhasında yeri olan kimyanın ve endüstrisinin çevre ve insan etkileşimini maksimum uyumla sağlayabileceği bir anlayışı misyon edinerek, öncelikle boya ve endüstriyel sanayii üretim alanlarında yardımcı kimyasal olarak kullanılan tiner ve ürün gruplarının imalatıyla 2015 yılında ticari hayatını şekillendirmeye başlamıştır.

Tamamı Yerli Öz Sermaye

Şirketimizin Bursa Uludağ OSB., ve GEBKİM KİMYA OSB.’ de bulunan iki üretim ünitesi tamamem yerli özsermaye  ile kurulmuştur. Bugün CRN KİMYA bu iki modern ünitesinde 9000 ton/ay’lık kapasitesi ile otomotiv, boya, tekstil ve atıksu arıtma sektörlerine hizmet etmektedir.

Doğru Zamanda Doğru Müşteriye Doğru Ürünü Üretiyoruz

Her gün, daha iyi kimya yapmak için çalışıyoruz. Tecrübeli arge ekibimiz, dinamik kadromuz, müşteri odaklı satış danışmanlarımız ve iki üretim tesisimizle sizin için en doğru iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Bilgi ve deneyimini sahip olduğu global ham madde tedarikçi desteği ile birleştirip, 3D ticari anlayışını ilke edinen firmamız; doğru zamanda doğru ürünü doğru müşterisi ile buluşturmak ve bunu sürekli kılmak için planlamalarını yapmaktadır.

Lokal ve global alanda faaliyetlerini sürdüren müşterilerimizin beklentileri bizleri dinamik kılmakla birlikte ürünlerimizin çeşitliği ve hizmet edilen alanlardaki ürün verimliliğini artırmak üzere Ar–Ge merkezimizde sürekli yenileme çalışmaları yapılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz ekolojik parametrelere uygundur, ürünlerimiz ve CRN Kimya OEKO-TEX ECO PASSPORT VE ISO 9001,9002, 1002, 14001, VE 45000 kalite belgeleri ile sertifikalandırılmıştır.

CRN KİMYA ayrıca ZDHC-Gateway tarafından onaylanmış, ürünleri ZDHC MRSL v 3.1 sertifikası  ile belgelendirilmiştir